Bambi Yatak
BAMBİ YATAK
ERGÜL MOBİLYA
Hakkımızda
BAMBİ YATAK
YATAKBEBEK YATAĞI SETKOMODİNLERBAZABAŞLIKEV TEKSTİLİAKSESUARLAR
ERGÜL MOBİLYA
YENİ ÜRÜNLERKONSEPTKOLTUK TAKIMLARIMAKSİ DELÜKS TAKIMLARIKÖŞE TAKIMLARIYATAK ODALARIYEMEK ODALARIGENÇ ODALARITV ÜNİTELERİYataklarBAZALAR VE BAŞLIKLARORTA VE YAN SEHPALAR
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Web sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır

Keçiören Köşem Mobilya:
Mobilya ve Beyaz Eşya sektöründe satış ve pazarlama faaliyetine 1978 yılında başlayan Köşem Mobilya, Ömer Belek tarafından kurulmuştur. İzlediği başarılı pazarlama ve satış stratejileri sayesinde ve kaliteli ve çeşitli ürün gamı ile sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. Ankara’nın Keçiören ilçesi’nde bulunan mağazasında Bambi, Ergül ve Vestel markalarının bayiliğini alarak satışını gerçekleştirmektedir.

Dededen toruna üç kuşaktır sektörün içinde bulunan Köşem Mobilya, siz değerli müşterilerine Keçiören’in Mecidiye Durağı’nda yenilenen mağazası ile hizmetine devam etmektedir. Uzun yıllar Keçiören’de bulunan Köşem Mobilya, Keçiören’in haricinde diğer ilçelere de ürün satışı yapmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen markaları olan; Bambi Yatak, Ergül Mobilya, Vestel Beyaz Eşya ürünlerinin uygun fiyat politikası ile satışını yapmaktadır. Güler yüzlü personeli ile daima müşteri odaklı çalışan Köşem Mobilya, siz değerli müşterilerinden almış olduğu güvenle yoluna devam etmektedir.