Bambi Yatak
Batıkent Bambi
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Bize Nasıl Ulaştınız?

Tavsiye
Google

Keçiören Köşem Mobilya:

Mobilya ve Beyaz Eşya sektöründe satış ve pazarlama faaliyetine 1978 yılında başlayan Köşem Mobilya, Ömer Belek tarafından kurulmuştur. İzlediği başarılı pazarlama ve satış stratejileri sayesinde ve kaliteli  ve çeşitli ürün gamı ile sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. Ankara’nın Keçiören ilçesi’nde bulunan mağazasında Bambi ve Vestel markalarının bayiliğini alarak satışını gerçekleştirmektedir.

Köşem Mobilya:

Dededen toruna üç kuşaktır sektörün içinde bulunan Köşem Mobilya, siz değerli müşterilerine Keçiören’in Mecidiye Durağı’nda yenilenen mağazası ile hizmetine devam etmektedir. Uzun yıllar Keçiören’de bulunan Köşem Mobilya, Keçiören’in haricinde diğer ilçelere de ürün satışı yapmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen markaları olan; Bambi Yatak,  Vestel Beyaz Eşya ürünlerinin uygun fiyat politikası ile satışını yapmaktadır. Güler yüzlü personeli ile daima müşteri odaklı çalışan Köşem Mobilya, siz değerli müşterilerinden almış olduğu güvenle yoluna devam etmektedir.

Batıkent Bambi Yatak:

Bambi yatak modellerinde aradığınız konfor ve huzuru bulacaksınız. Yoğun ve tempolu bir günün ardından ya da spordan sonra evinize gelip ayakkabı, çanta ve üzerinizde ki tüm yüklerden kurtulup rahat bir uyku hayal ediyorsanız Bambi yatak sizin için en doğru seçim olacaktır.

Keçiören Bambi yatağı; mağazamızdan tek kişilik yatak, çift kişilik yatak, tek kişilik baza, iki kişilik baza ve tek ve çift kişilik yatak ve baza başlığı çeşitlerinden size en iyi ve en uygununu detaylıca inceleyip seçebilirsiniz.

Batıkent Vestel:

Köşem Mobilya, Türkiye’nin yerli markası olan Vestel ile iş ortaklığına giderek Vestel’in; Beyaz Eşya, Ankastre Ürünleri, Klima ve Isıtıcılar, Küçük Ev Aletleri, Venüs Akıllı Telefon, Televziyonlar, Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Derin Dondurucular, Elektrikli Süpürge çeşitlerini satışını yapmaktadır.

Keçiören Köşem, Keçiören Bambi Yatak,Keçiören Vestel:

1978 yılında günümüze dek Mobilya sektöründe yer alan Keçiören Köşem Mobilya, son yıllarda Bambi Yatak ve Vestel ile iş ortaklığına giderek daima kaliteden yana olmuştur.

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Köşem Mobilya, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

Hizmet Bölgelerimiz:

Keçiören Köşem Mobilya; Ankara’nın Keçiören, Siteler, Etlik, Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Elvankent, Sincan, Bağlıca, Dikmen, Çayyolu, Pursaklar, Gölbaşı, Bahçelievler, Mamak, Cebeci, Demetevler, Yenimahalle, Akyurt, Öveçler, Hasköy, Ufuktepe, Bağlum, Şentepe, Aktepe, İncirli, Sanatoryum, Subayevleri, Aydınlıkevler bölgelerine; Bambi Yatak ve Vestel ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Tüm soru ve görüşlerinizi  www.keciorenkosemmobilya.com  web sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.